WSL2512R4100FTA
Mfr.Part #
WSL2512R4100FTA
Description
RES 0.41 OHM 1% 1W 2512
Operating Temperature :
-65°C ~ 170°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Power (Watts) :
1W
Resistance :
410 mOhms
Supplier Device Package :
2512
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
WSL2512R4100FTA
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
WSL2 Apex Tool Group 35,000 SOLDERING STATION 150W 2 CH 120V